Sféra Pardubice - 2. C

1. října 2024
Sféra Pardubice - 2. C

Žáci 2. C navštívili 30. 9. 2024 Sféru Pardubice, kde se zúčastnili dvou výukových programů.

Po rekonstrukci Automatických mlýnu v Pardubicích se v těchto prostorech otevřelo výukové centrum Sféra. Žáci 2. C se 30. 9. 2024 dvou výukových programů zúčastnili. Programy Ilustrace - grafika a Dinosauři děti přímo nadchly. Skvělé technické zázemí a individuální přístup lektorů udělaly své. Navíc si vše žáci mohli na místě vyzkoušet a osahat. Téma Dinosauři děti zavedlo do časů dávno minulých. Prohlédly si zkameněliny, seznámily se se životem dinosaurů a pracovaly s mikroskopem či vytvářely sopku. V Ilustraci - grafika se seznámily s moderní prací inlustrátorů a grafiků. Při manipulaci s počítačem vytvářeli své obrázky, které si mohli odnést domů. Určitě se tam budeme rádi vracet.

Mgr. Martina Marková