Barvy podzimu

2. října 2024
Barvy podzimu

Stromy se nám zbarví do červené, oranžové, žluté i hnědé. A my využijeme vše, co podzimní příroda nabízí v Podzimních tvořivých dílnách. Vyrobíme si i razítka z brambor nebo jablíček. Postavíme spoustu věcí z různých stavebnic. Seznámíme se s technikou vodění loutek. Nezapomeneme na protažení těla při sportovních aktivitách a procvičíme i svoji paměť a zrakové vnímání u osmisměrek a křížovek.

Odpočinková činnost

- vyprávění o podzimu, rozhovory s dětmi a četba pohádek s tematikou slušného chování, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, zpěv lidových písní, relaxační aktivity ve třídě, poslech pohádek, hry na interaktivní tabuli

Rekreační činnost

−  pohybové a postřehové hry na hřišti, míčové hry, honičky, just dance, hry s padákem, relaxační cvičení v tělocvičně