Vítáme Vás v ŠD

17. září 2024
Vítáme Vás v ŠD

Školní družina zahájila svůj provoz v novém školním roce.

Děti začaly docházet do ranní družiny, která funguje od 6.00 hodin. Na ranní družině se mohou děti nasnídat, pohrát s hračkami, vybarvovat omalovánky, povídat s paní vychovatelkou nebo hrát stolní společenské hry.

V odpolední družině jsou děti rozděleny do pěti oddělení. Paní vychovatelky mají na každý týden připravený zajímavý program. Již jsme uspořádali florbalový trénink, diskotéku na školním hřišti, hry a soutěže ve třídách nebo výtvarné tvoření. V září se budeme s dětmi věnovat adaptaci na nové prostředí, seznamovacím aktivitám a týmové spolupráci.

V současné době je kapacita družiny téměř naplněna, zbývá několik posledních volných míst pro žáky starších ročníků. Rodiče, kteří mají stále zájem o přihlášení svého dítěte do ŠD, mohou podávat přihlášky vedoucí vychovatelce – Mgr. Věře Ryšavé.

Mgr. Věra Ryšavá