Před vánočními prázdninami se v osmých a devátých třídách uskutečnil program připravený studentským spolkem při Masarykově univerzitě v Brně. Program probíhal v rámci skupinové práce ve třídách i tzv. kyberptostoru. Žáci pracovali i na chromeboocích, kterými naše škola doplnila vybavení v rámci posilování digitálních kompetencí žáků.