
Ve středu 17.6. a ve čtvrtek 18. 6. jsme s družinou vyrazili na pěší turistiku do přilehlé vesnice Počáply. Po obídku jsme si odpočali, potom jsme se nachystali a vyrazili jsme. Počasí nám přálo až moc :-).
Krásnou procházkou, při které jsme z dálky viděli Kunětickou horu jsme došli do Počápel, kde nás konečně čekala zasloužená odměna v podobě studené zmrzliny. U zmrzliny jsme také poseděli, posvačili a popovídali si se svými kamarády. Nakonec nás čekala cesta zpět, ale ta nám díky studené svačince rychle utekla.
Fotogafie naleznete zde.
Bc. Petra Sůrová