
V úterý 16. června proběhlo v parku Mlynářka slavnostní pasování prvňáků na čtenáře. Pasovány byly tři první třídy a Městská knihovna Sezemice tak mezi své čtenáře přivítala 66 nových členů.
Děkujeme Městu Sezemice a Městské knihovně Sezemice za příjemné odpoledne a krásné dárky. Novopečeným čtenářům přejeme, aby v knihách našli spoustu zajímavých příběhů, dobrodružství i nových poznatků a aby je láska ke čtení provázela po celý život.
Mgr. Hana Kašparová
Mgr. Lukáš Knaute
Mgr. Barbora Motyčková