Pan Kaplan má třídu rád - VČD Pardubice

16. června 2024
Pan Kaplan má třídu rád - VČD Pardubice

Ve středu 12. 6. od 18 hodin jsme navštívili poslední představení v rámci předplatného Z pro školní rok 2023/2024. Celkem se účastnilo 32 předplatitelů. Zhlédli jsme 5 představení na hlavní scéně Východočeského divadla.

I pro školní rok 2024/2025 nabízí VČD předplatné pro žáky základních škol. Pro naši školu je to předplatné Z, nabízí 5 představení, která se konají od 18 hodin. Předplatné pro žáky (jejich kamarády a sourozence - žákovská vstupenka) stojí 825 Kč. Předplatné pro dospělé (rodiče, prarodiče atd.) potom 1175 Kč.

5 představení: Atomová kočička, Chyťte Chaplina!, S čerty nejsou žerty, Tanec v rodném domě a jedno představení hostujícího souboru.

Objednávky prostřednictvím školy zajišťuje pro 2. stupeň Mgr. Olga Doskočilová. Přihlášení je možné do pondělí 9. 9. 2024.

Co nového chystá VČD se můžete podívat zde.

Mgr. Olga Doskočilová