
Dnes končí výuka ve školním roce 2025/2026. Děkujeme za spolupráci a podporu rodičům, prarodičům a dalším podporovatelům našich žáků, městu Sezemice a všem dalším spolupracujícím organizacím.
Škola není jen výuka, ale i exkurze, výlety, projektové dny, sportovní dny, školy v přírodě a další, je to i místo, kde si žáci tvoří kamarádské vazby, poznávají dosud neznámé, učí se překonávat překážky a zlepšují své dovednosti. Naše škola se snaží přispět k tomu, aby si v životě našli vlastní směr a cestu.
V září už nás čeká školní rok 2026/2027. Současným deváťákům přejeme hodně štěstí a spokojenosti na vybraných středních školách. Přivítáme tři třídy nových prvňáčků, kterým přejeme úspěšný start školní docházky.
Škola je zcela mimo provoz od 13. 7. do 16. 8. 2026.
Úřední hodiny - kancelář - 29. 6. - 10. 7. a 17. 8. - 31. 8. 2026 - dopoledne - po telefonické dohodě - 466 931 068.
Pohodové léto přejí zaměstnanci ZŠ Sezemice.
Mgr. Jiří Březina
Mgr. Zuzana Brandová
Mgr. Lukáš Knaute
Mgr. Olga Doskočilová